Apartments Kájovská 63, zde můžete vybírat ze čtyř tradičních apartmánů s výhledem na řeku Vltavu nebo historické centrum. Apartmány se nachází v historické budově ve 2. a 3. patře.

Apartmány jsou nekuřácké, plně zařízené, vybavený kuchyňským koutem se spotřebiči (lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, sporák, kuchyňské vybavení), samostatná koupelna a WC, vybavena fénem a základními kosmetickými prostředky, na pokojích je k dispozici Wifi a TV.

Apartmány je skvělou volbou pro každého – na služební cesty, pro páry, skupiny přátel, i rodiny s dětmi. Jsou zařízeny tak, aby Vám co nejvíce připomínaly Váš vlastní domov a mohli jste zde strávit spoustu příjemných chvil.

Počet osob na apartmán: 1 – 4

Místo
Adresa: Kájovská 63, 381 01 Český Krumlov
Centrum Českého Krumlova, 6 minut chůze od zámku Český Krumlov a 100 m od hlavního náměstí. Všechny významné turistické cíle jsou snadno dostupné v řádu několika minut.
– Autobusová zastávka (tzv. „Spicak“): 800 m
- Potraviny: 10 m

Parkování
Soukromé parkování pro osobní automobily je za poplatek v docházkové vzdálenosti do 5 minut od apartmánu.
Parking: Linecká 312, 381 01 Český Krumlov

Stravování
Možnost objednání snídaně v naší rodinné kavárně EGON Café (Široká ul.), 2 minuty chůze od apartmánu. Snídaně jsou od 10:00 do 12:00 hod., nejsou zahrnuty v ceně.

Úschova zavazadel
Pro předčasný příjezd či pozdní odjezd můžeme zajistit úschovu zavazadel v naší kavárně EGON Café – 2 minuty chůze od apartmánu.

APARTMENTS KÁJOVSKÁ 63 – RED

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

APARTMENTS KÁJOVSKÁ 63 – GREEN

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider
 

APARTMENTS KÁJOVSKÁ 63 – PURPLE

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

APARTMENTS KÁJOVSKÁ 63 – YELLOW

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider